Wizyty
Dziś: 12Wszystkie: 132901

O FIRMIE

Firma AUTO MAG rozpoczęła działalność w listopadzie 1993 roku. Pierwszym samochodem był DAF, a pierwszą firmą dla której świadczyliśmy usługi był Transforwarding Polska - Spedycja. To dzięki tej firmie, poznaliśmy jak działają agencje celne i jak należy je obsługiwać. W ciągu tak długiego okresu funkcjonowania na rynku zdobyliśmy bogate doświadczenie transportowe. Zostało ono poparte kontraktami z wieloma firmami produkcyjnymi o najwyższych światowych standardach.

 

Kolejną firmą dla której świadczymy usługi jest Raflatac Polska Sp. z o.o. - wiodący na rynku krajowym producent papieru samoprzylepnego. Usługi nasze świadczymy także dla firmy Cargoforte Sp. z o.o - wyłącznego przedstawiciela Uti jednej z największych o zasięgu globalnym sieci spedycyjnych świata.

 

W ciągu tych lat wykonywaliśmy także usługi dla takich firm jak Bantex Poland, International Paper, Rzeczpospolita, P&O European Polska Sp. z o.o., Nordisk, Avis i wielu innych firm. Firmy te posiadają ugruntowaną pozycję nie tylko na rynku polskim, są potentatami w swoich branżach.

 

Fakt, że potrafimy sprostać ich oczekiwaniom jest dla nas dodatkową motywacją do podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Rozwój naszej firmy podporządkowaliśmy wymogom stawianym polskim firmom transportowym przez Unię Europejską oraz Naszego ustawodawcę:

 

(Ustawa z dnia 06.09.2001 r. - Dz. Ustaw Nr 125 poz. 1371)

 

  • Koncesja na świadczenie usług w ruchu krajowym i międzynarodowym
  • Certyfikat kompetencji zawodowej
  • Spełnianie przez każdy z pojazdów Ekologicznych Norm EURO.
  • Zabezpieczenie finansowe na każdy posiadany samochód (od 01.01.2003 r. zabezpieczenie to będzie wynosiło 6000 EURO na pierwszy samochód oraz 2000 EURO na każdy następny)